Все страны


Метки:

008

6
квітня


17
квітня

Пожертва за поїздку
1350 $ + переліт

 

Країна:
Ізраїль

 

Тривалість:
11 днів / 10 ночей

 

Последующие поездки:
18.10 – 23.10

 

Проживание в одноместном номере:
175 $

 

Ребенок (2–11 лет, третий в номере)
с двумя взрослыми:

100 $

 

Про програму

Включено:

  • проживання в готелі у дво- або тримісних номерах;
  • харчування — шведський стіл, сніданок та вечеря;
  • екскурсійні послуги з православним гідом;
  • транспортні послуги по програмі;
  • супровід священника.

 

Не включено:

  • авіаквиток;
  • медичне страхування;
  • платні входи та чайові — 50 доларів.

 

 

Програма поїздки

Програма поїздки

6 квітня, четвер. День перший

16:00 Збір групи в аеропорту м. Кишинева (Молдова).

Реєстрація на рейс.

19:00 Виліт до Тель-Авіва (Ізраїль).

Зустріч із гідом в аеропорту ім. Бен Гуріон.

Трансфер до готелю, поселення.

Виїзд на нічну літургію до храму Гробу Господнього.

 

7 квітня, п'ятниця. День другий

Благовіщення Пресвятої Богородиці.

Нічна Літургія на Гробі Господньому.

Сніданок.

Жіночий монастир Горненський. Заснований у 1870-х роках у місцевості, де відбулася зустріч Пресвятої Богородиці із праведною Єлисаветою. Першу церкву на честь Казанської ікони Пресвятої Богородиці було освячено у 1883 р. Центральний Троїцький собор було закладено у 1910 р. проте будівництво було закінчено лише до 2007 р.

Грузинський монастир Хреста. Заснований між IV та VI ст. на місці, де зростало дерево хреста Господнього. Після спустошення у ХІ ст. був відновлений грузинським царем Багратом IV і до XVII ст. Залишався грузинським. З XVIII ст. монастир стає грецьким. Місце, де, за переказами, росло дерево Хреста Господнього відкрите та доступне для поклоніння. Монастир відомий як одне з можливих місць поховання грузинської цариці Тамари та можливе місце чернечого життя та погребіння Шота Руставелі.

Монастир праведного Симеона Богоприїмця. Грецький монастир, побудований на місці стародавньої візантійської церкви. З XII по XVI ст. був, мабуть, грузинським. До XVII занепав і в XIX ст. перейшов до греків. Святинею монастиря є гробниця праведного Симеона Богоприїмця.

Вечеря.

 

8 квітня, субота. День третій

Лазарева субота.

Ланч-бокси замість сніданку.

Віфанія. Святкова літургія у жіночому монастирі сестер Лазаря Марфи та Марії. Літургію відправить Патріарх святого граду Єрусалима та всієї Палестини Феофіл. Після завершення літургії пройде Хресна хода до гробниці праведного Лазаря.

Віфлеєм. Базиліка Різдва Христового. Найдавніший християнський храм, побудований у VI ст. Раніше на цьому місці знаходилася церква часів Костянтина Великого, знищена пожежею. Базиліка споруджена над місцем Різдва Христового.

Печера Різдва Христового. Розташовується у крипті базиліки. Місце Різдва відзначено зіркою під особливим Престолом, поряд з яким розташовується Вівтар Ясел, влаштований на місці, де знаходилися ясла, куди Богородиця поклала новонародженого Христа.

Вифлеємська ікона Пресвятої Богородиці. Чудотворна ікона Богоматері, яка знаходиться у православному приділі базиліки. За однією з версій, ікона була перенесена до храму Різдва в 1808 р. з кафолікону храму Горба Господнього через пожежу, що сталася там.

Печера вбитих немовлят. Печера примикає до базиліки Різдва. За переказами, в ній поховані немовлята, убиті за наказом Ірода, а також мученики, убиті персами в 614 р.

Поле пастушків. Місце, де пастухам явилися ангели і сповістили про Різдво Христове.

Монастир пастухів. Знаходиться на Полі пастушків над печерою, в якій пастухи сподобилися явлення ангелів і в якій згодом були поховані. Монастир був заснований у VI ст., Через сторіччя був зруйнований персами, потім відновлений. У X ст. прийшов у спустошення і тільки через п'ятсот років відроджений. Церква в печері пастухів та їх могила збереглися до наших днів і доступні для паломників.

Вечеря.

Виїзд на нічну літургію до храму Гробу Господнього.

 

9 квітня, неділя. День четвертий

Вхід Господній у Єрусалим.

Нічна Літургія на Гробі Господньому. Літургію здійснить Патріарх святого граду Єрусалима та всієї Палестини Феофіл.

Сніданок.

Лавра Сави Освященого. Чоловічий монастир, розташований в Кедронській долині в іудейській пустелі. Заснований близько 484 р. преподобним Савою Освященим. В період свого розквіту налічував понад 5000 ченців, які жили в самому монастирі та навколишніх печерах. На сьогодні — монастир, який живе за найсуворішим уставом на Святій Землі: на територію лаври не допускаються жінки, ченці не користуються електрикою. Серед святинь монастиря — мощі преподобного Сави († 532), а також мощі ченців-мучеників, які загинули від рук персів у 614 р. У цьому монастирі у VIII ст. подвизався преподобний Іоанн Дамаскін.

Монастир Феодосія Великого. Перший спільножитний монастир на Святій Землі. Заснований учнем преподобного Сави Освяченого Феодосієм Великим у 476 р. В період розквіту налічував понад 700 ченців. На початку XVI ст. був зруйнований турками і прийшов у запустіння, відновлений у XX ст. У печерній церкві монастиря знаходяться поховання преподобного Феодосія, преподобного Іоанна Мосха, а також матері преподобного Сави Освященого.

Хресна хода з Віффагії (починається в чоловічому монастирі на честь Входу Господнього до Єрусалиму, де Спаситель сів на осла). Спочатку патріарх відправить молебень та освячення пальмових гілок, після закінчення пройде святкова хода з іконою свята.

Вечеря.

Виїзд на нічну літургію.

 

10 квітня, понеділок. День п’ятий

Великий понеділок.

Нічна Літургія на Гробі Господньому.

Сніданок.

Фавор. Гора, на якій відбулося Преображення Господнє. Грецький монастир Преображення. Заснований у XIX ст. У 1862 р. збудовано головний храм Преображення та боковий вівтар Мелхиседека. Акафістна ікона Пресвятої Богородиці. Чудотворна ікона Богоматері, перенесена до монастиря в 1973 р. з Назарету, яка знаходиться в головному храмі монастиря.

Назарет. Місто, в якому проживали Пресвята Богородиця та праведний Йосип Обручник. У Назареті відбулося Благовіщення і пройшло дитинство Господа Ісуса Христа.

Грецький храм Архангела Гавриїла. Побудований в 1750 р. над джерелом, при якому архангел Гавриїл з'явився Діві Марії і сповістив про зачаття Нею Сина Божого. Перший храм на цьому місці було збудовано ще в IV ст. і проіснував щонайменше до VIII ст., після чого був зруйнований мусульманами. Джерело Пресвятої Богородиці знаходиться усередині храму, є можливість набрати воду.

Кана Галілейська. Місце, де Господь Ісус Христос сотворив перше чудо, перетворивши воду на вино на шлюбному банкеті.

Грецький монастир Георгія Побідоносця. Заснований у XIX ст. на згадку про перше чудо Христа. Храм монастиря побудований в 1888 р. на місці візантійської церкви, що не збереглася. У храмі зберігаються кам'яні водоноси, в яких знаходилася вода, перетворена Спасителем у вино.

Магдала. Місцевість із якої походила Марія Магдалина.

Подвір'я Марії Магдалини. Розташоване в одному з наймальовничіших місць узбережжя Генісаретського озера. Засноване у 1908 р., постійно діє з 1960-х років. На території подвір'я знаходяться три святі джерела: джерело біля якого Христос зцілив Марію Магдалину, радонове джерело (є можливість омивання в джерелі), а також джерело, вода якого лікувальна для очей.

Капернаум. Місцевість, в якій розташовувалося одне із значних міст півночі Палестини, що занепав після навали персів у VII столітті.

Вечеря.

Виїзд на нічну літургію до храму Гробу Господнього.

 

11 квітня, вівторок. День шостий

Великий вівторок

Нічна Літургія на Гробі Господньому.

Сніданок.

Гора спокус. Гора в Юдейській пустелі, де сатана спокушав Спасителя.

Грецький монастир Каранталь. Заснований у Візантійський період, неодноразово занепадав і відновлювався. Святинею монастиря є камінь, на якому стояв Спаситель під час спокуси диявола. Монастир є місцем подвигів преподобного Харитона Сповідника, печера якого знаходиться на території монастиря.

Єрихон. Найдавніше місто світу. Дерево Закхея. Смоковниця, на яку вліз збирач податей Закхей, щоб побачити Спасителя, що прийшов в Єрихон. На цей час знаходиться на території грецького монастиря, заснованого у XX ст.

Йордан. Річка, на берегах якої проповідував і хрестив святий Іоанн Предтеча і в якій відбулося Хрещення Господнє.

Омивання в Йордані.

Монастир Герасима Йорданського. Був заснований преподобним Герасимом Йорданським в 455 р. За життя преподобного Герасима в монастирі проживало 70 ченців, проте згодом монастир занепав і був відроджений у XIII ст. Згодом, неодноразово зазнавав руйнувань і остаточно був відновлений до 1885 року.

Вечеря.

Виїзд на нічну літургію до храму Гробу Господнього.

 

12 квітня, середа. День сьомий

Велика середа

Нічна Літургія на Гробі Господньому.

Єрусалим. Левові ворота.

Храм Різдва Пресвятої Богородиці, збудований у 1907 р. на місці, де, за припущеннями, стояв будинок праведних Іоакима та Анни — батьків Пресвятої Богородиці.

Преторія, в'язниця Христа.

Дорога скорботи (Via Dolorosa).

Олександрівське подвір'я. Побудовано до 1891 р., включає будинковий храм Олександра Невського, а також виявлені при розкопках поріг Судної брами, найменші ворота стародавнього Єрусалиму «голкове вушко», фрагменти стін і колон першого храму Воскресіння Христового, побудованого за часів Костянтина Великого.

Храм Гробу Господнього. Храмовий комплекс, що включає в себе Голгофу, Гроб Господній, Камінь помазання, Кафолікон (соборний храм Єрусалимської Церкви), вівтарі глави Адамової, бичування, віднайдення Хреста Господнього, Лонгина сотника. Спочатку був споруджений у 4-му столітті над місцем хресної смерті та поховання Господа Ісуса Христа і зруйнований 1009 р. Відновлений до 1048 р. У XII ст. відбудований хрестоносцями, проте майже повністю згорів під час пожежі 1808 р. У нинішньому вигляді відновлений у 1860-х роках.

14:00 — таїнство Соборування на Гробі Господньому.

Вечеря.

Виїзд на нічну літургію до храму Гробу Господнього.

 

13 квітня, четвер. День восьмий

Великий четвер

Нічна Літургія на Гробі Господньому.

Сніданок

Елеон. Гора, з якої Господь Ісус Христос піднявся на Небо.

Грецький монастир Вознесіння. Заснований у другій половині XX ст.

«Стопочка». Місце Вознесіння Господнього. У Візантійський період над ним було споруджено церкву в вигляді ротонди з відкритим верхом. Після її руйнування хрестоносцями над місцем Вознесіння було збудовано каплицю, що збереглася до наших днів.

Монастир Вознесіння. Заснований в 1906 р. на ділянці, де раніше начальником Руської Духовної місії архімандритом Антоніном (Капустіним) було збудовано Вознесенський храм, в якому згодом він був похований. На території монастиря розташована церква, зведена над місцем, де було знайдено главу святого Іоанна Предтечі.

Гефсиманія. Жіночий монастир Марії Магдалини. Заснований у 1934 р. як жіноча чернеча громада при храмі Марії Магдалини, побудованому на згадку про імператрицю Марію Олександрівну коштом імператорської сім’ї та освяченої у 1888 р. Статус монастиря отримав у 1988 р.

Гефсиманський сад. Одне з улюблених місць молитовного усамітнення Спасителя. Звідси Господь Ісус Христос був узятий під варту слугами первосвященика. Тут зберігся камінь, на якому Спаситель молився перед цим.

Гробниця Пресвятої Богородиці. Місце поховання Богоматері розташоване в нижньому рівні храму, що зберігся до наших днів, збудованого хрестоносцями і зруйнованого воїнами Салах-ад-Діна в XII ст. Раніше тут розташовувалися візантійська церква IV в., зруйнована персами в 614 р. і храм, який простояв цьому місці з VII по XI ст.

Утреня з читанням дванадцяти Страсних Євангелій у монастирі Марії Магдалини.

Хресна хода Хресною Дорогою.

 

14 квітня, п’ятниця. День дев’ятий

Велика п’ятниця

Сніданок (за бажанням)

Вечірня Великої П'ятниці з виносом Плащаниці в одному із храмів чи монастирів Єрусалима.

Вільний час у Єрусалимі.

18:00 — утреня Великої Суботи з погребінням Плащаниці.

Вечеря (за бажанням).

 

15 квітня, субота. День десятий

Велика субота

Ланч-бокси замість сніданку.

Літургія Великої Суботи у монастирі Марії Магдалини. Після закінчення Літургії — зустріч благодатного вогню біля Яффських Воріт.

Повернення до готелю.

 

16 квітня, неділя. День одинадцятий

Воскресіння Господа нашого Ісуса Христа

Пасхальна Літургія у храмі Гробу Господнього.

Сніданок, виїзд із готелю.

Монастир Георгія Хозевіта. Грецький монастир у глибині іудейської пустелі. Заснований у 420-х роках. У 614 р. був зруйнований персами та відбудований у XII ст. Після залишення Святої Землі хрестоносцями прийшов у занепад і був відновлений наприкінці ХІХ ст. У храмі монастиря знаходяться мощі преподобних Георгія Хозевіта та Іаанна Румуна. На території монастиря знаходиться печера пророка Іллі.

Єрусалим. Монастир на місці в'язниці Петра, де зберігаються його пута, в народі званий «монастир чечевичної юшки».

Монастир Сайданая, де зберігається найдавніша ікона бабусі Ісуса Христа — праведної Анни.

Монастир Якова, брата Господнього з чудотворною іконою Пресвятої Богородиці, перед якою молилася Марія Єгипетська.

Храм Гробу Господнього.

Вільний час.

Монастир Іоанна Хрестителя, де зберігається частина його чесної глави..

Трансфер до аеропорту ім. Бен Гуріона, виліт до Кишинева.

Паломничество на Афон

Паломництво в Італію

Паломництво в Румунію

Паломничество в Черногорию


Яндекс.Метрика

Реестр паломнических служб УПЦ Асоціація допомоги інвалідам і пацієнтам із ХЛПЗ Православная литература
Для почтовых рассылок мы используем сервис SendPulse
↑ Вверх ↑